Zastoupené značky

BOSE

Jsme držiteli certifikace Bose Premium Partner      

 

Výzkum a věda jsou kořeny a budoucnost korporace Bose. Dnes v Bose kolektiv více jak 400 inženýrů rozvíjí budoucnost zvukové techniky. Jako pomocný profesor elektrotechnického výzkumu na Massachusettském technologickém institutu MIT šel v polovině roku 1950 Dr. G. Bose zakoupit stereofonní systém. Byl udiven, že žádný z reproduktorových systémů v obchodech není schopný reprodukovat přirozený zvuk živé hudby při poslechu z různých míst v místnosti, vždy se muselo určit pouze jedno poslechové místo. Tím začalo rozsáhlé bádání o vzájemných vztazích mezi zvukem měřeným elektronickými přístroji a jeho vnímáním lidským sluchem. Tento výzkum vedl Dr. G. Boseho v roce 1964 k založení korporace Bose a představení prvního revolučního reproduktorového systému Bose 901 Direct Reflecting. V roce 1968 dosáhl mezinárodního ocenění a určil nový standard v reprodukci hudby. Jako výzkumem řízená společnost Bose trvale zvyšuje hranice nových technologií pro zlepšení vzájemných vztahů mezi zvukem a posluchačem.Bose tradičně k systému nedodává informace o akustickém výkonu, strategií tohoto výrobce je oslnit zákazníky až při samotném poslechu a ne na papíru. Kvalitu zvuku ovlivňuje hned několik systémů, které se starají o čistotu přednesu i při vysoké úrovni hlasitosti, popř. řídí úrovně v jednotlivých měničích s ohledem na tvar a velikost místnosti. Můžete si tak být jistí, že výsledek bude perfektní jak při ozvučení filmů, tak i při náročnějším poslechu například vážné hudby.

Sony

Posláním Sony je inspirovat a podněcovat zvědavost. Vášeň pro technologie, obsah a služby a neustálé hledání inovací nás žene kupředu, abychom vám mohli poskytnout převratnou a vzrušující zábavu, jakou získáte pouze od Sony. Vytváříme jedinečné zážitky. Vše, co děláme, probudí vaše emoce.

Technisat

Technisat je německá firma zabývající se vývojem a prodejem technologií pro příjem digitálních televizí. Technisat nabízí spoustu produktů, které umožňují příjem digitálního vysílání. V nabídce jsou různé set-top-boxy (DVB-T, DVB-C, DVB-S),satelitní komplety. Pro Českou Republiku jsou však zajímavé hlavně DVB-T set-top-boxy aDVB-S (satelitní přijímače), které na našem území umožňují přijímat a dekódovat naše digitální vysílání (přijímače bez problému komunikují s kartami Skylink i CS link).TechniSat nabízí několik typů těchto set-top-boxů, které se od sebe liší různými parametry. Kromě toho sortiment výrobků zahrnuje multi přepínače, příslušenství pro instalace, kvalitníLCD televize, komunikačních prostředky do auta, autorádia a gps navigace, stejně tak zajišťují i významný podíl na trhu v Německu svými PC komponentami.Široká nabídka produktů TechniSat – název symbolizující kvalitu. Společnost TechniSat Digital GmbH byla založena v roce 1987. Prvotním cílem společnosti bylo vyrábět vysoce kvalitní přístroje - satelitní přijímače.
Primárním zaměřením je specializace na kvalitní DVB produkty z oblasti zábavní elektroniky, zejména digitální přijímače, chytré televizory,satelitní přijímací zařízení a počítačové produkty. Při  výrobě je kladen vysoký důraz na kvalitu, intuitivní ovládání a životní prostředí. Předností je vlastní vývoj, výroba v Německu, nebo EU. 2500 zaměstnanců. Dlouholetá tradice (od roku 1987).

Pioneer

Od svého založení v roce 1938, dokázal Pioneer dostát svému jménu, hýbat Vaší myslí a duší.

Loewe

Historie společnosti Loewe AG, která je na vedoucí pozici jako Premium značka v oblasti spotřební elektroniky, byla založena v roce 1923, když výzkumník a podnikatel Dr. Siegmund Loewe otevřel v Berlíně malou dílnu na výrobu radiopřijímačů.

Oyster Satellite Systems

Exkluzivně nabízíme jako jediní autorizované zastoupení značce Oyster Satellite Systems  https://ten-haaft.com/rmc-en/   Oyster Satellite Systems je celosvětově nejstarším a největším výrobcem antén a jedna z předních high-tech firem v oblasti komunikačních technologií. Oyster Satellite Systems výrobky symbolizují kvalitu a spolehlivost do dnes.

 

Divize Dražkovice

SEC electronic s.r.o.
E-shop AV
soan.cz

Dražkovice 155
533 33 Pardubice

GSM: + 420 603 299 555

drazkovice@secel.cz

Divize Karlovina

SEC electronic s.r.o.
E-shop
meraky.eu

Arnošta z Pardubic 2762
530 02 Pardubice

GSM: + 420 603 245 230

karlovina@secel.cz