Inteligentní domy

Komfort v podobě jednoduchého a intuitivního ovládání, bezpečnost a automatické funkce. To vše Vám může chytrý dům nabídnout. Pomocí inteligentní elektroinstalace v domě vytváříme systémové řešení celého objektu. Prostřednictvím naší elektroinstalace lze zařídit spolupráci jednotlivých systémů a sjednotit jejich ovládání. Nahradit 5 ovladačů na konferenčním stolku jedním, ovládat světla v domě přes dotykový display či mobil, být informován na display panelu o rosvíceném světle ve sklepě, nastavit teplotu z jednoho místa v každém ze 6 pokojů v domě jinak, to vše znamená pohodlí a komfort. Poslouchejte hudbu v každé místnosti jinou a ovládané jedním ovladačem i přesto, že audio soustavu máte pouze v obývacím pokoji. Máte-li rodinnou oslavu či párty, nastavte si přes systém osvětlení tak aby atmosféra byla tou nejvhodnější pro Vás i hosty.

Fibaro

  • Profi systém FIBARO - moderní, bezdrátové a jednoduché ovládání vaší domácnosti.
  • Chytrý domov 21. století · Autorizovaný prodejce · Podpora k produktům ·
  • Méně práce, větší komfort a úspory. Inteligentní domov 21. století bez nutnosti stavebních úprav. Seznamte se se systémem FIBARO.

 

Control 4

Chytrý domov s Control4. Co vám přinese inteligentní domácnost? Chytrý dům funguje jako organický celek, v němž vše spolupracuje.

Divize Dražkovice

SEC electronic s.r.o.
E-shop AV
soan.cz

Dražkovice 155
533 33 Pardubice

GSM: + 420 603 299 555

drazkovice@secel.cz

Divize Karlovina

SEC electronic s.r.o.
E-shop
meraky.eu

Arnošta z Pardubic 2762
530 02 Pardubice

GSM: + 420 603 245 230

karlovina@secel.cz