Dokonalý zvuk se značkou Bose

Hudba, jak jste ji ještě nikdy neslyšeli. Stejným způsobem, jakým vysoké rozlišení změnilo způsob sledování filmů, změní také zvuk s vysokým rozlišením zážitek z poslechu vaší oblíbené hudby.Užijte si kvalitní zvuk díky zvukovému systému s vysokým rozlišením. Stačí z hudebních služeb stáhnout audiosoubory s vysokým rozlišením.

Jsme držiteli certifikace Bose Premium Partner. Navštivte naší novou stránku, kde máme přehledně zpracované všechny novinky od BOSE www.luxusnizvuk.cz

Jsme autorizovaným BOSE Partner 2020

Bezplatná aplikace pro váš hudební systém SoundTouch® Wi-Fi®

Aplikace SoundTouch® vám umožní ovládání systému Bose® SoundTouch® z počítače. Aplikaci použijte k procházení internetových rádií, hudebních služeb a své hudební knihovny. Hudbu můžete začít streamovat okamžitě nebo aplikaci použijte ke snadnému přizpůsobení předvoleb svého systému pro poslech oblíbeného hudebního obsahu. Nejprve nainstalujte aplikaci SoundTouch® do počítače ve své domácí síti a potom ji použijte k nastavení vašeho systému. Tento proces trvá asi 20 minut.  Stáhněte si aplikaci SoundTouch® ZDE

 

Výzkum a věda jsou kořeny a budoucnost korporace Bose. Dnes v Bose kolektiv více jak 400 inženýrů rozvíjí budoucnost zvukové techniky. Jako pomocný profesor elektrotechnického výzkumu na Massachusettském technologickém institutu MIT šel v polovině roku 1950 Dr. G. Bose zakoupit stereofonní systém. Byl udiven, že žádný z reproduktorových systémů v obchodech není schopný reprodukovat přirozený zvuk živé hudby při poslechu z různých míst v místnosti, vždy se muselo určit pouze jedno poslechové místo. Tím začalo rozsáhlé bádání o vzájemných vztazích mezi zvukem měřeným elektronickými přístroji a jeho vnímáním lidským sluchem. Tento výzkum vedl Dr. G. Boseho v roce 1964 k založení korporace Bose a představení prvního revolučního reproduktorového systému Bose 901 Direct Reflecting. V roce 1968 dosáhl mezinárodního ocenění a určil nový standard v reprodukci hudby. Jako výzkumem řízená společnost Bose trvale zvyšuje hranice nových technologií pro zlepšení vzájemných vztahů mezi zvukem a posluchačem.


Bose tradičně k systému nedodává informace o akustickém výkonu, strategií tohoto výrobce je oslnit zákazníky až při samotném poslechu a ne na papíru. Kvalitu zvuku ovlivňuje hned několik systémů, které se starají o čistotu přednesu i při vysoké úrovni hlasitosti, popř. řídí úrovně v jednotlivých měničích s ohledem na tvar a velikost místnosti. Můžete si tak být jistí, že výsledek bude perfektní jak při ozvučení filmů, tak i při náročnějším poslechu například vážné hudby.

Bez ohledu na to, jakou hudbu máte rádi a kde doma ji chcete poslouchat, máme pro vás ideální řešení domácího audiosystému. Vyberte si BOSE - Domácí kinaBOSE - ReproduktoryBOSE MusicBOSE SoundTouch, BOSE -  Sluchátka, BOSE -  Audio brýle, dejte prostor vyniknout svým skladbám díky přehrávači Revolve  nebo si prostě sestavte dokonalý domácí audiosystém ze samostatných komponent pro systémy Hi-Fi. Kvalitní zvuk BOSE je ideálním doplňkem k Vašemu televizoru Sony Bravia.

Na veškerý sortiment BOSE nabízíme profesionální montáž přímo u Vás doma nebo v komerčních prostorech. Proškolení technici zajistí nejvhodnější umístění a optimální propojení s ostatními přístroji AV techniky včetně instalace antén a montáž kabelových rozvodů pro nejnovější DVB-T2 vysílání a DVB-S2 satelitní příjem.

Přejít na nabídku produktů

 

Soubory ke stažení

Divize Dražkovice

SEC electronic s.r.o.
E-shop AV
soan.cz

Dražkovice 155
533 33 Pardubice

GSM: + 420 603 299 555

drazkovice@secel.cz

Divize Karlovina

SEC electronic s.r.o.
E-shop
meraky.eu

Arnošta z Pardubic 2762
530 02 Pardubice

GSM: + 420 603 245 230

karlovina@secel.cz